GÜNÜBİRLİK GÖKÇEADA TURU 29 TEMMUZ 2023

  GÜNÜBİRLİK GÖKÇEADA TURU

  29 TEMMUZ 2023

  600 TL 

  Tur Hareket Noktaları;

  05:00 Çerkezköy Eski Otogar Önü (En az 8 kişi olması haline servis kaldırılacaktır.)
  06:00 Çorlu Eski Kız Meslek Lisesi Arkası 
  06:30 Tekirdağ Sahil Truva Önü
  07:00 Ahievren Köyü Otoban Girişi

   

  KABATEPE LİMANI-KUZULİMANI-KALEKÖY-ZEYTİNLİ KÖY-GÖKÇEADA-AYDINCIK PLAJI DENİZ MOLASI

  Sabah 06:00'te Çorlu Kız Meslek Lisesi Arka durağından hareketle başlar.Tekirdağ,Ahievren takiben  Gelibolu yakınlarında mola veriyoruz.İsteyen konuklarımız burada kahvaltı yapabilirler. Geliboluyu geçip,  Kabatepe limanından sabah  feribotuna binerek Türkiye'nin en batı ucu ve en büyük adası Gökçeada'ya (Yunanca:IMVROS) geçiyoruz. Kirlenmemiş denizi bakir topraklarıyla maviyle yeşilin tüm tonlarını barındıran, yüzyılların içinden geçerek günümüze Rum Köylerini, manastırlarını, kiliselerini taşımış, toplumların kaynaşarak dostluk içinde nasıl yaşayacağını göstermiş şirin bir adamızdır. Dünyadaki ilk ve tek cittaslow adası olan adamız 91 km’lik kıyı şeridiyle kirlenmemiş denize, bakır rengi topraklara, mavi ve yeşilin ege rüzgârlarına ve otantik köylere sahiptir.İlk önce feribottan indiğimizde Kaleköy'e geçiyoruz.Burada küçük köy gezintimizi rehber eşliğinde yapıyoruz.Kaleköyde şarap tadabilir,satın alabilir ve köyde keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.Alışveriş molası için köy girişinde bulunan renkli tezgahlarda vakit geçiriyoruz.Daha sonra adanın en popüler köylerinden biri olan Zeytinli Köyü'ye geçiyoruz. Madamın meşhur dibek kahvesindensakızlı muhallebisinden tadıp köyü keşfettikten sonra Ada merkezine gidiyoruz. Burada öğle yemeğimiz için serbest zaman veriyoruz. Dileyenler adanın meşhur kuzu veya oğlak tandırından veya zeytinyağlı ev yemeklerinden tadabilir.Dileyen misafirlerimizlede serbest zamandayken rehberimizle beraber Gökçeada Kent Müzesi'ni ziyaret edebilirler.Serbest zamanda hem alışveriş molası veriyoruz, merkezde tamamen organik yapılan keçi peyniri, bal, zeytinyağı ve leziz kurabiyeler alabilirler. Öğle yemeği sonrasında sessizliğini sadece denizin uslanmaz dalgalarının bozduğu koylarında ve sahillerinde berrak suları ile yorgunluğunuzu atabilmeniz için Aydıncık sahilinde bulunan plajlarda rehberimiz deniz molası veriyor.(Ortalama 2-3 saat arasıdır.)Orada bulunan tesislerde şezlong ve şemsiye kiralayıp ,denizin tadını çıkartabilirsiniz.Rehberimizin belirttiği saatte toplanıp adadan , akşam  feribotuyla Gökçeada limanından ayrılıyoruz,Kabatepeye geçiyoruz.Siz sayın misafirlerimizi, diğer ÇORLU TRAVEL turlarında görüşmek üzere, aldığımız noktalara bırakıyoruz.

  NOT : Kabatepe-Gökçeada feribot seferleri değişiklik gösterebilir.Feribot ve gemi seferleri esnasında yaşanan gecikmelerde şirketimiz sorumlu tutulamaz.

  Fiyata Dahil Hizmetler

  *Mercedes Travego Lüks Otobüslerle Ulaşım 
  *Araç İçi İkramlar
  *Program Dahilindeki Çevre Gezileri
  *Kabatepe-Gökçeada-Kabatepe Feribot Ücretleri
  *Turizm Bakanlığı’ndan Kokartlı Profesyonel Rehberler 
  *1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası
  *
  ÇORLU TRAVEL Güvencesi

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  *Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları
  *Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
  *Turda Alınan Yemekler 

  Tur Fiyatları

  1.Ek Bilgiler

  Ulaşım Araçları

  Mercedes Travego: 46+1+1 koltuklandırma, ABS, ASR, klima, koltuk arkası tv ve USB girişi, bazılarında internet, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı.

  2.İptal Şartları

  *Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur. Kesin kayıtlar ödemenin tamamı yapıldığında gerçekleşmektedir. 
  *Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.
  *Tura çıkılan bölgenin coğrafi yapısına, hava şartlarına ve tur konseptine uygun kıyafet, aksesuar ve ayakkabı tercih edilmelidir.
  *Tura çıkarken düzenli kullandığınız ilaçları yanınıza almayı unutmayınız.
  *Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda sürekli bulundurmanız geren eşyaları el bagajına almayı unutmayınız.
  *Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, acentemiz sorumlu değildir.
  *Tur kalkmadan 1 gün önce lütfen tur kalkış saatini ve buluşma yerini büromuzdan teyit ediniz.
  *Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. 
  *İptaller son 3 güne kadar yapılmaktadır.
  *Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Çorlu Travel sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Çorlu Travel'in sorumluluğu yoktur.
  *Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
  *Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı olunmasında yarar vardır.
  *Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberiniz tarafından yapılacaktır.
  *Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmaktadır.
  *Öğle ve Akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
  *Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
  *Kullanılmayan ulaşım,konaklama,çevre gezileri vb.haklar geri iade edilmez.
  *0-3 yaş çocuk ücretsizdir ve koltuk verilmez. Çocukla katılacak misafirlerimizin bizi önceden bilgilendirmesini rica ederiz.
  *Turu satın almış olan misafirlerimiz web sitemizde yer alan kullanım sözleşmemizi kabul etmiş olur. https://www.corlutravel.com/icerik-2570027-konaklama_tur_kayit_sozlesmesi.html

  3.Vize Bilgileri

  GÜNÜBİRLİK GÖKÇEADA TURU 29 TEMMUZ 2023 HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Tur Bilgileri

  © 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

  0 282 654 95 95