GÜNÜBİRLİK SELANİK ve KAVALA TURU 10 KASIM 2023

 • GÜNÜBİRLİK SELANİK ve KAVALA TURU 10 KASIM 2023
 • GÜNÜBİRLİK SELANİK ve KAVALA TURU 10 KASIM 2023
 • GÜNÜBİRLİK SELANİK ve KAVALA TURU 10 KASIM 2023
 • GÜNÜBİRLİK SELANİK ve KAVALA TURU 10 KASIM 2023
 • GÜNÜBİRLİK SELANİK ve KAVALA TURU 10 KASIM 2023
 • GÜNÜBİRLİK SELANİK ve KAVALA TURU 10 KASIM 2023
 • GÜNÜBİRLİK SELANİK ve KAVALA TURU 10 KASIM 2023
 • GÜNÜBİRLİK SELANİK ve KAVALA TURU 10 KASIM 2023
 • GÜNÜBİRLİK SELANİK ve KAVALA TURU 10 KASIM 2023

10 KASIM’A ÖZEL

GÜNÜBİRLİK SELANİK VE KAVALA TURU


ATAMIZI ANMA 

SELANİK-KAVALA

10 KASIM 2023

50 €

Tur Hareket Noktaları; 09.11.2023

21:00 Çerkezköy Ticaret Odası Önü
22:00 Çorlu Eski Kız Meslek Lisesi Arkası (Vatan Computer karşısı)
22:30 Tekirdağ Sahil Truva Önü
23:00 Malkara Pullukçu Petrol (İpsala Yolu)
23.45 Keşan Dörtyol (Yunanistan İstikameti) 

Akşam saat 22:00’da Çorlu eski kız meslek lisesi arkasından hareket. Tekirdağ, Malkara ve Keşan üzerinden İpsala (Türk) Kipi(Yunan) sınır kapılarında gümrük & pasaport işlemleri sonrası Yunanistan’a giriş.

SELANİK-AYA DİMİTROS KİLİSESİ-ULU ÖNDER ATATÜRK'ÜN EVİ-ARİSTOTELES MEYDANI-KORDON-KAVALA-SU KEMERLERİ- LİMAN-ESKİ&YENİ ŞEHİR-DENİZ FENERİ- KAVALA'LI MEHMET ALİ PAŞA İMARETHANESİ

   Sabah saatlerinde Dedeağaç,Gülcine ve İskeçe'yi panoramik olarak görüp, Selanik Şehrine varıyoruz. Şehir turumuz esnasında ilk durağımız şehrin merkezinde, bulunduğu caddeye ismini vermiş Selanik'te ki en önemli kiliselerden biri olan Aya Dimitros kilisesi olacaktır. Bu güzel yapının ardından Aya Dimitros ile aynı cadde üzerinde bulunan Ulu Önder Atatürk'ün Evi’ni(Türkiye Cumhuriyeti Selanik Başkonsolosluğu) ziyaret ediyoruz.  Makedonia & Trakya & Bakanlık Binası, Aristoteoles Üniversite Kampüsü, Hamza Bey Camii, B.İskender Heykeli, Hamidiye Çeşmesi, Beyaz Kule, Kordon, Döner Kule, Fuar meydanı panoramik olarak göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından öğle yemeği için, Aristoteles meydanında serbest zaman veriyoruz. Kordon’da yürüyüş yapıp cafelerde Yunanistan’ın meşhur kahvesi Frappe’nin tadına bakabilirsiniz. Serbest zamanın ardından Kavala'ya hareket ediyoruz. Şehir turumuz; su kemerleri, liman, kale, 19.yy neoklasik yapılar, eski & yeni şehir, deniz feneri, Kavala’lı Mehmet Ali paşa imarethane, ev & heykelinin görülmesi sonrası serbest zamanın ardından Kavala’dan ayrılıyoruz. Xanthi(İskeçe), Komotini (Gümülcine) ve Alexandroupoli (Dedeağaç)’ı çevre yolundan geçerek panoramik olarak görüyoruz. Türkiye’ye dönüşe geçiyoruz. İpsala sınır kapısındaki pasaport işlemlerinin ardından Türkiye sınırından geçiyoruz. Keşan’ı takiben Çorlu’ya varıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki turumuzda yeniden görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Hizmetler

*46 Kişilik Mercedes Tourismo veya Travego Lüks Otobüslerle Ulaşım 
*Araç içi ikramlar (soğuk-sıcak içecekler,kek ve su )
*Rehber eşliğinde şehir ve çevre gezileri
*1618 Nolu Turizm Kanuna Göre Zorunlu Sorumluluk Sigortası
*
Çorlu Travel Refakati

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*Tüm yemekler ve içecekler
*Tüm özel harcamalar *Ekstra belirtilen tüm organizasyonlar   
*Müze ören yeri girişleri
*Vize işlem ücreti 145 € 
*Yurtdışı çıkış fonu 150 TL https://ivd.gib.gov.tr/ (online alınabilir)

 

Yeşil Pasaport sahipleri, AB vatandaşları ve Bulgaristan oturumu olan misafirlere vize gerekmemektedir.

Tur Fiyatları

1.Ek Bilgiler

DİĞER TUR BİLGİLERİ;

 • *Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur ve 3 gün içerisinde yedek listesine alınmaktadır. Kesin kayıtlar ödemenin tamamı yapıldığında gerçekleşmektedir. 
 • *Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.
 • *Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur.
 • *Tura çıkılan bölgenin coğrafi yapısına, hava şartlarına ve tur konseptine uygun kıyafet, aksesuar ve ayakkabı tercih edilmelidir.
 • *Tura çıkarken düzenli kullandığınız ilaçları yanınıza almayı unutmayınız.
 • *Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda sürekli bulundurmanız geren eşyaları el bagajına almayı unutmayınız.
 • *Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, acentemiz sorumlu değildir.
 • *Tur kalkmadan 1 gün önce lütfen tur kalkış saatini ve buluşma yerini büromuzdan teyit ediniz.
 • *Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. 
 • *İptaller son 3 güne kadar yapılmaktadır.
 • *Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Çorlu Travel sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Çorlu Travel'in sorumluluğu yoktur.
 • *Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
 • *Kalınacak yayla otelleri Bungalov ve standart yayla oteli yapısına sahip olup bungalov veya otel bölümündeki konaklamalar otel tarafından belirlenir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur. 
 • *Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı olunmasında yarar vardır.
 • *Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberiniz tarafından yapılacaktır.
 • *Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmaktadır.
 • *Öğle ve Akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
 • *Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
 • *Kullanılmayan ulaşım,konaklama,çevre gezileri vb.haklar geri iade edilmez.

LÜTFEN OKUYUNUZ
1-
Rezervasyon esnasında pasaport numaranızı, TC Kimlik numaranızı ve doğum tarihinizi gün, ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

2-Çorlu Travel, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. 
3-Programda belirtilen bütün öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya yol müsaitliğine göre acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir. 
4-Çorlu Travel, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
5-Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.
6-Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. 
7-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Çorlu Travel sorumlu tutulamaz.
8-Çorlu Travel Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir. Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Çorlu Travel' ın hiç bir sorumluluğu yoktur. Çorlu Travel sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Çorlu Travel herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır. 
9-Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Çorlu Travel sorumlu değildir.
10-Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Çorlu Travel sorumlu tutulamaz. 
11-Vize alımı konusunda şirketimizin hiçbir sorumluluğu yoktur. Seyahat Acentesi müşteri ve konsolosluk arasında sadece aracıdır.
12-Sınır kapılarında pasaport veya liçna kartında çıkan sorunlardan dolayı ÇORLU TRAVEL sorumlu değildir. Tüm sorumluluk misafirin kendisine aittir. Avrupa' da ki otel odaları standartlarından daha küçüktür.

2.İptal Şartları

3.Vize Bilgileri

GÜNÜBİRLİK SELANİK ve KAVALA TURU 10 KASIM 2023 HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Tur Bilgileri

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

0 282 654 95 95