KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL KUMKAPI`DA EĞLENCE 8 MART 2024

  • KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL KUMKAPI`DA EĞLENCE 8 MART 2024
  • KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL KUMKAPI`DA EĞLENCE 8 MART 2024
  • KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL KUMKAPI`DA EĞLENCE 8 MART 2024
  • KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL KUMKAPI`DA EĞLENCE 8 MART 2024
  • KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL KUMKAPI`DA EĞLENCE 8 MART 2024
  • KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL KUMKAPI`DA EĞLENCE 8 MART 2024
  • KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL KUMKAPI`DA EĞLENCE 8 MART 2024
  • KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL KUMKAPI`DA EĞLENCE 8 MART 2024
  • KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL KUMKAPI`DA EĞLENCE 8 MART 2024

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL

KUMKAPI'DA EĞLENCE

**EN GÜZEL EĞLENCE MEKANI EGE RESTORAN**

**KADINLARA ÖZEL SINIRSIZ EĞLENCE**

08 MART 2024

CUMA AKŞAMI

1.400 TL

Tur Hareket Noktaları;

17:00 Çerkezköy Ticaret Odası Önü
17:00 Tekirdağ Sahil Özcanlar Köfte Önü
18:00 Çorlu Eski Kız Meslek Lisesi Arkası (Vatan Computer Karşısı) ve Orion A.V.M Önü
18:30 Silivri Eski Kipa Karşısı Üst Geçit (İstanbul istikameti Durak Büfe)
19:00 Mahmutbey Gişeleri (İbrahim Tatlıses Köprüsü)

NOT:Hareket saatinden 20 dakika önce kalkış noktasında bulunmanız gerekmektedir.

Dünya Kadınlar Günü

Dünya Kadınlar Günü Birleşmiş Milletler tarafından bu şekilde tanımlanmış olarak her yıl 8 Mart'ta kutlanan uluslararası bir gündür.İnsan hakları temelinde kadınların siyasi ve sosyal bilincinin geliştirilmesine , ekonomik, siyasi ve sosyal başarılarının kutlanmasına ayrılmaktadır.Dünya Kadınlar Günü , kadın hakları hareketinde bir odak noktasıdır.

Amerika Sosyalist Partisi,28 şubat 1909'da New York'ta bir "Kadınlar Günü" düzenledikten sonra,1910 Uluslararası Sosyalist Kadın Konferansı her yıl bir" Kadınlar Günü" düzenlenmesini önerdi.1917'Sovyet Rusya'da kadınlar oy hakkı kazandıktan sonra 8 Mart Ulusal Bayram oldu.

Kumkapı , İstanbul'da Samatya ile Langa semtleri arasında bulunan tarihi semt olup, bir zamanlar Yunanca "Kısa İskele" anlamına gelen kontoskali adıyla bilinmekteydi.İnşaat için sahilinden kum çekilen semtin adı sonradan kumkapı olarak değiştirilmiştir.17.Yüzyılda semte demircilik yapan çingeneler yerleşmeye başlandığından bugün bile varlığını sürdüren meyhaneler o dönemde açılmıştır.

Yolculuğumuz akşam saat 18.00’da Eski Kız Meslek durağından hareketle başlar. Silivri'yi takiben İstanbul'a varış. Kumkapının en nezih EGE restoranında yemek ve fasıl müzik eşliğinde gece boyunca kadınlar gününü doyasıya eğlenerek kutluyoruz.

MENÜMÜZ:
MEZELER:

-Acılı Ezme
-Haydari
-Beyaz Peynir
-Patlıcan Soslu
-Soslu Hamsi
-Pilaki
-Mevsim Salatası ( 2 Kişiye )

ARA SICAKLAR:
-Sigara Böreği
-Kalamar

ANA YEMEK:
Balık(Çipura veya Levrek) veya Tavuk Şiş veya Köfte
MEYVE ve TATLI
İÇEÇEK:

2 tane alkolsüz meşrubat (kola,fanta,meyve suyu)
CANLI MÜZİK (FASIL EKİBİ):

**NOT: Kayıt esnasında akşam yemeğinde ızgara veya balık tercihinizi bildirmenizi rica ederiz. 

 

Fiyata Dahil Hizmetler

*Tourismo veya Travego 2+2 Lüks Otobüslerle Ulaşım
*Fasıl Ekibi Eşliğinde Akşam Yemeği
*Araç İçi İkramlar (soğuk içecekler,çay,kahve ve kek)
*1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*Ekstra alınan yiyecek ve içecekler 

Tur Fiyatları

1.Ek Bilgiler

GENEL ŞARTLAR
Gezimiz günübirlik olup, otel konaklaması yoktur. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.  Tur içeresinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Çorlu Travel sorumluluğu yoktur. Bu turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 30 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 Gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Çorlu Travel'da saklıdır. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Fiyatlarımıza Kdv dâhildir.
 
"T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na ve Yerel Belediyelere bağlı olarak hizmet veren tesis, müze ve ören yeri gibi işletmelerin tadilat, bakım, restorasyon ve bilumum çalışmalar sebebiyle kapalı olması sebebiyle ziyaret edilememesi durumunda Çorlu Travel'in her hangi bir sorumluluğu yoktur."
 
ULAŞIM ARAÇLARIMIZ
>Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.
 
OTOBÜSLER: (29 - 50 Kişi Sayılarında Kullanılır)
* MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)
 
* NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.)
 
* MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir
 
* OTOKAR Doruk 39+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
 
MIDIBUSLER: (17 - 28 Kişi Sayılarında Kullanılır)
* ISUZU TURKUAZ vb Araç Tipleri 27 + 1 veya 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 
MINIBUSLER: (16'ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)
* VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 
* VW VOLT EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 
* MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
 
TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

2.İptal Şartları

3.Vize Bilgileri

KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL KUMKAPI`DA EĞLENCE 8 MART 2024 HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Tur Bilgileri

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

0 282 654 95 95