PAMUKKALE VE KULADOKYA TURU 12-14 MAYIS 2023

1900.00 TL
 • PAMUKKALE VE KULADOKYA TURU 12-14 MAYIS 2023
 • PAMUKKALE VE KULADOKYA TURU 12-14 MAYIS 2023
 • PAMUKKALE VE KULADOKYA TURU 12-14 MAYIS 2023
 • PAMUKKALE VE KULADOKYA TURU 12-14 MAYIS 2023
 • PAMUKKALE VE KULADOKYA TURU 12-14 MAYIS 2023
 • PAMUKKALE VE KULADOKYA TURU 12-14 MAYIS 2023
 • PAMUKKALE VE KULADOKYA TURU 12-14 MAYIS 2023
 • PAMUKKALE VE KULADOKYA TURU 12-14 MAYIS 2023
 • PAMUKKALE VE KULADOKYA TURU 12-14 MAYIS 2023
 • PAMUKKALE VE KULADOKYA TURU 12-14 MAYIS 2023
 • PAMUKKALE VE KULADOKYA TURU 12-14 MAYIS 2023
 • PAMUKKALE VE KULADOKYA TURU 12-14 MAYIS 2023
 • PAMUKKALE VE KULADOKYA TURU 12-14 MAYIS 2023
 • PAMUKKALE VE KULADOKYA TURU 12-14 MAYIS 2023
 • PAMUKKALE VE KULADOKYA TURU 12-14 MAYIS 2023
 • PAMUKKALE VE KULADOKYA TURU 12-14 MAYIS 2023
 • PAMUKKALE VE KULADOKYA TURU 12-14 MAYIS 2023
 • PAMUKKALE VE KULADOKYA TURU 12-14 MAYIS 2023

 PAMUKKALE ve KULADOKYA TURU
SARDES ANTİK KENTİ-KULA EVLERİ-ULUBEY KANYONU-UŞAK-PAMUKKALE HİERAPOLİS ANTİK KENTİ -ANTİK HAVUZ 

12-14 MAYIS 2023

2 Gece-2 Gün 
1 Gece Yarım Pansiyon  Konaklama

1 ŞUBAT'A KADAR

2.400 TL YERİNE

1.900 ₺

Turlarımızda Kademeli Fiyat Sistemi Mevcuttur.

Tur Tarihi Yaklaştıkça Fiyat Değişmektedir.

Tur Hareket Noktaları;

22:00 Çerkezköy Eski Otogar Önü 
23:00 Çorlu Eski Kız Meslek Durağı

NOT:Hareket saatinden 20 dakika önce kalkış noktasında bulunmanız gerekmektedir.

2.Gün: ÇORLU-SART-SARDES ANTİK KENTİ-KULA-KULADOKYA-UŞAK-UŞAK ARKEOLOJİ MÜZESİ-ULUBEY KANYONU-PAMUKKALE

Akşam Eski kız meslek lisesinde hareketle programımız başlar.Tekirdağ-Çanakkale-İzmir üzerindenSabah saatlerinde Manisa'nın Sart ilçesinde bulunan,Sardes Antik Kentine gidiyoruz.Sardes Antik Kenti, Manisa’da yer alan, bugüne kadar iyi bir şekilde korunarak gelmiş önemli bir tarihi mekan olarak göz dolduruyor. Kültürel, tarihsel ve dini açıdan büyük bir öneme sahip olan Sardes Antik Kenti, haftanın her günü ziyarete açık olmakla birlikte, yaz ve kış aylarında farklı saatlerde ziyaretçi kabul ediyor. İçerisinde;Hamam – Gymnasion Kompleksi, Dünyanın en büyük üçüncü sinagogu,Artemis Tapınağı,Lidya Tümülüsleri,Doğu Roma yani Bizans dükkanları gibi detaylara sahip olan antik kent, birçok uygarlığa ev sahipliği yapmış olmasıyla öne çıkan kültürel miraslardan biri.Antik kentte en çok dikkat çeken yapılardan biri Hamam – Gymnasion Kompleksi. Bu yapı bünyesinde spor alanı, hamam ve avludan oluşan üç bölüm barındırıyor. Dünyanın en büyük üçüncü havrası olma özelliğine sahip olan sinagog ise dini anlamda oldukça önemli bir kalıntı. Bu sinagogda ibadet öncesi temizlik için çeşme, Tevrat konulması için mermer bir masa ve cemaat için ayrılan bir oturma alanı bulunuyor.Anadolu’nun en genç yanardağlarından fışkıran lav akıntılarının üzerine kurulmasından dolayı antik devirde Katakekaumene yani “Yanık Ülke, yanmış arazi’’ olarak anılan Kula’ya varıyoruz. Tarihi dokusunu geçmişten günümüze kadar iyi bir şekilde korumuş Manisa’nın bu kendine has ilçesinde; çarşı içinde kaybolmaya yüz tutmuş bir çok meslek dalının halen direndiği; Osmanlı’dan kalma dükkanlar arasında dolaşarak alışverişlerinizi yapabilir. Sonrasında ise; ‘’Anıt Kent’’ Kula’nın iç içe geçmiş sokaklarında keyifli bir yürüyüşe başlıyoruz, kimi restore edilmiş yaklaşık 400 yıllık rengarenk Osmanlı evleri arasında dolaşırken tarihe tanıklık eden birbirinden güzel yapıları keşfederek fotoğraf karelerimize sığdırmaya çalışıyoruz. Türkiye’nin ilk ve tek Unesco Jeoparkı ilan edilen Kula Volkanik Jeoparkı içerisinde bulunan  KULADOKYA  bölgesine geliyoruz. Kapadokya'ya benzerliğinden dolayı bu isimle anılan peribacaları oluşumları arasında yerküremizin geçmişine tanıklık edebilir, volkan konilerini görüp, lav akıntılarına dokunabilirsiniz. Serbest zamanımız sonrasında Uşak’a gidiyoruz. Uşak Müzesi mütevazi binasında Lidya Hazineleri olarak Bilinen "Karun Hazinelerine" ev sahipliği yapmaktadır. Bulunan eserlerin sanatsal yönü hem Yunan hem de Pers kültürünü yansıtır.Ulubey ilçesi sınırları içerisinde, ABD’deki Arizona Eyaleti sınırları içerisinde bulunan Büyük Kanyon'dan sonra dünyanın en büyük 2. uzun kanyonu olan Ulubey Kanyonu’na gidiyoruz. Bugüne kadar bilinmeyen kanyon, Ulubey Çayı ve Banaz Çayı boyunca devam eden bir ana kanyon ile buna bağlanan onlarca büyük yan kanyondan oluşmaktadır. Ulubey çayı, bütün kanyonu adeta saklı bir cennete çevirmiştir. Kanyonu 150 metre yükseklikten cam terastan seyrettikten ve fotoğrafladıktan sonra Pamukkale’deki otelimize yerleşme ve akşam yemeği.PAMUKKALE OTEL

3.Gün: PAMUKKALE-SÜTUNLU HAVUZ-APOLLON TAPINAĞI-PLUTONİUM-HİERAPOLİS ANTİK ŞEHRİ-KIZILSU-ÇORLU

 Sabah otelde alınan kahvaltı sonrasında, otelimizden ayrılıyoruz. Pamukkale'yi gezmeye başlıyoruz. Dünyada benzeri sadece İtalya’da Travertino isimli kasabasında görülebilen, bembeyaz dokusuyla sizleri kendine hayran bırakacak Pamukkale’ye ulaşıyoruz. Burada yürüyüşe izin verilen terasda gezerken Denizli ovasına hakim travertenlerde çekeceğiniz fotoğraflar, güzel bir gezinin anıları olacak. Sonrasında antik çağda kutsal havuz olarak bilinen ve suyunun birçok hastalığa iyi geldiği düşünülen sütunlu havuzu geziyoruz. Buradan sonra kısa bir yürüyüşle ulaşacağımız Apollon Tapınağı ve onun yanında yer alan, antik çağda Cehennemin giriş kapısı olarak bilinen Plutonium yani Cin Deliğini görerek anlatımlarımızı yapıyoruz. Daha sonrasında Anadolu'nun en iyi koruna gelmiş tiyatrolarından olan Hierapolis Tiyatrosunu ziyaret ediyoruz. Bu keyifli gezimizin ardından Pamukkale'nin hemen yakınında bulunan ve suyunun çeşitli rahatsızlıklara iyi geldiği bilimsel olarak da kanıtlanmış, Kızılsuyu ziyaret ediyoruz. Pamukkale’den ayrılıyoruz. Çorlu'ya dönüşe geçiyoruz.Bir sonraki ÇORLU TRAVEL organizasyonunda görüşmek üzere.   

Fiyata Dahil Hizmetler

*Mercedes Tourismo veya Travego Lüks Otobüslerle Ulaşım 
*Araç İçi İkramlar (sıcak ve soğuk içecekler,kek ve su)
*Program Dahilindeki Çevre Gezileri
*1 Gece Otelde Yarım Pansiyon Konaklama (Akşam Yemeği+Sabah Kahvaltısı) 
*Turizm Bakanlığı’ndan Kokartlı Profesyonel Rehberlik Hizmeti
*Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası
*
Çorlu Travel Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*Akşam Yemeğinde Alınan İçecekler
*Ekstra Belirtilen Organizasyonlar  
*Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri(Müze Kart)
*Tüm Ekstra  Harcamalar
*Seyahat iptal Güvence Paketi (50 TL)

 

Tur Fiyatları

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk
12.05.20231.900,00 TL2.300,00 TL 1.900,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 5 Yaş 900,00 TL
6 - 12 Yaş 1.500,00 TL

1.Ek Bilgiler

Ulaşım araçları:
Mercedes Travego: 46+1+1 koltuklandırma, ABS, ASR, klima, koltuk arkası tv ve USB girişi, bazılarında internet, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı.
1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI;
Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.

2.İptal Şartları

*Ödemesi yapılmayan ön rezervasyonların kesinliği yoktur. Kesin kayıtlar ödemenin tamamı yapıldığında gerçekleşmektedir. 

*Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.
*Rezervasyonda belirtilen ulaşım ve otel bilgileri kategorileri aynı kalmak koşuluyla değişiklik gösterebilir.
*Tura çıkılan bölgenin coğrafi yapısına, hava şartlarına ve tur konseptine uygun kıyafet, aksesuar ve ayakkabı tercih edilmelidir.
*Tura çıkarken düzenli kullandığınız ilaçları yanınıza almayı unutmayınız.
*Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda sürekli bulundurmanız gereken eşyaları el bagajına almayı unutmayınız.
*Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, acentemiz sorumlu değildir.
*Tur kalkmadan 1 gün önce lütfen tur kalkış saatini ve buluşma yerini büromuzdan teyit ediniz.
*Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. 
*İptaller son 15 güne kadar yapılmaktadır.
*Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Çorlu Travel sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Çorlu Travel'in sorumluluğu yoktur.
*Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
*Kalınacak yayla otelleri Bungalov ve standart yayla oteli yapısına sahip olup bungalov veya otel bölümündeki konaklamalar otel tarafından belirlenir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur. 
*Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı olunmasında yarar vardır.
*Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberiniz tarafından yapılacaktır.
*Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmaktadır.
*Öğle ve Akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
*Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
*Kullanılmayan ulaşım,konaklama,çevre gezileri vb.haklar geri iade edilmez.
*0-3 yaş çocuk ücretsizdir ve koltuk verilmez. Çocukla katılacak misafirlerimizin bizi önceden bilgilendirmesini rica ederiz.
*Turu satın almış olan misafirlerimiz web sitemizde yer alan kullanım sözleşmemizi kabul etmiş olur.
https://www.corlutravel.com/icerik-2570027-konaklama_tur_kayit_sozlesmesi.html

3.Vize Bilgileri

PAMUKKALE VE KULADOKYA TURU 12-14 MAYIS 2023 HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Tur Bilgileri

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2