ORTA AVRUPA TURU

599.00

ORTA AVRUPA TURU

10-18 AĞUSTOS 2020

9 Gece - 8 Gün
7 Gece Oda Kahvaltı Konaklama

599 €

7 Ülke ve 7 Başkent
SIRBİSTAN(BELGRAD-1) - MACARİSTAN(BUDAPEŞTE-2) - SLOVAKYA (BRATİSLAVA) - ÇEK CUMHURİYETİ(PRAG-2) - AVUSTURYA(VİYANA-1) -HIRVATİSTAN(ZAGREB-1) - BULGARİSTAN(SOFYA)

 

Tur Hareket Noktaları;
17:30 Saray Otogar Önü
17:45 Kapaklı Kale Seyahat Önü
18:00 Çerkezköy Eski Otogar Önü
17:35 Silivri Kipa Önü
19:00 Çorlu Eski Kız Meslek Lisesi Arkası 
19:45 Lüleburgaz BP Benzinlik Önü (Devlet Hastanesi Acil Karşısı)
21:00 Edirne Migros Önü

Not: Hareket saatinden 30 dakika öncesi hareket noktasında olmanızı öneririz.

1.Gün 10 Ağustos 2020- Hareket-ÇORLU-SIRBİSTAN  
 Akşam 19:00'da Çorlu eski kız meslek lisesinin arkasından hareket. Edirne’yi takiben Kapıkule sınır kapısında, gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından Bulgaristan’a geçiş. Bulgaristan’ı panoramik olarak geçerek, Dimitrovgrad sınır kapısından Sırbistan’a geçiyoruz.

2.Gün 11 Ağustos 2020- BELGRAD
 Eski Yugoslavya’nın ve önemli Osmanlı eserlerinin bulunduğu ve Sırbistan’nın başkenti Belgrad’'a hareket. Panoramik şehir turumuz sırasında kentin günlük yaşamını, önemli binaları ve şehrin ortasında bilinçli bir şekilde bırakıldığı iddia edilen ve NATO tarafından bombalanmış içişleri bakanlığının binalarını görüyoruz. Belgrad şehir turu esnasında, Yeni Belgrad, Dedinje’de Josip Broz Tito’nun Mozolesi, Yeni Adalet Sarayı, Federal Parlamento, Terazije Caddesi, Ulusal Tiyatro, Osmanlı donanmasının ikmal merkezlerinden Belgrad Kalesi, Kale Meydanı, Taş Meydan’ı geziyoruz. Şehit Ali Paşa Türbesi, Bayraklı Cami ve Meryem Ana Gül Kilisesini ziyaretin ardından Sava Katedrali’ni geziyoruz ve otele yerleşme, konaklama. 

3.Gün 12 Ağustos 2020- BUDAPEŞTE
 Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası, Orta Avrupa’nın en büyük ikinci şehri olan Budapeşte’ye hareket ediyoruz. Şehir Tuna nehrinin iki yakasındaki sağ (Buda) ve sol (Peşte) kıyısı şeklinde iki bölüme ayrılmıştır. Macaristan nüfusunun beşte biri de burada yaşamaktadır. Tuna’nın sol kıyısında Buda şatosunun çevresinde, parklarla süslü modern caddeler ve tarihi semtler uzanır. Şehrin beyni ve büyük semtler ise Tuna’nın sağ kıyısındaki ovadadır. Panoramik şehir turumuzu gerçekleşiyoruz. Budapeşte’de görülecek yerler arasında; Erszebet Köprüsü, tüm şehri kuşbakışı izleyebileceğiniz Gellert Tepesi, Unesco dünya mirası listesinde olan Balıkçılar Kulesi ve St.Mathias Katedrali, şehrin ilk köprüsü olan Zincirli köprü, görkemli bir tablo çizen Parlamento Binası, Macar krallarının heykellerinin ve heykellerin altında da kahramanlıklarını gösteren kabartmaların bulunduğu Kahramanlar Meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından otele yerleşme ve konaklama. Dileyenler ile yemekli Çigan gecesine gidilecektir. BUDAPEŞTE (oda kahvaltı/ gece ekstra yemekli Çigan gecesine gidilecektir)   

4.GÜN: 13 Ağustos 2020- BUDAPEŞTE
 Kahvaltıdan sonra, tam gün sürecek Estergom Kalesi gezisine çıkıyoruz. Öncelikle sanatçı kasabası olarak bilinen Szentendre’yi gezeceğiz. Lokal içecekler de dahil öğle yemeğimizi aldıktan sonra Macar Krallarına başkentlik yapmış ve Osmanlı Döneminde adına şiirler yazılmış Estergon şehrinde, kale ve katedrali görüyoruz. Estergon Kalesi 1543 yılında Kanuni Sultan Süleyman zamanında ilk defa Osmanlıların eline geçti. Kalenin bulunduğu bölge bir sancakbeyliği haline getirilerek Budin Beylerbeyliğine bağlandı. Gezi sonrası otelimize dönüş ve konaklama. Budapeşte’de Tuna Nehri'nde yemeksiz tekne turu. 

5.Gün 14 Ağustos 2020- BRATİSLAVA-PRAG
 Sabah otelde alınacak kahvaltıdan sonra ardından Bratislava’yı da görüyoruz. 2004 yılında Avrupa Birliği üyesi olan ülke son zamanlarda tatil cenneti olarak kabul edilmeye başlandı ve tatilcilerin uğrak yerlerinden birisi olarak turizmde yerini alan Bratislava hızla gelişiyor. Slovakya’nın başkenti Bratislava’nın UNESCO Dünya Kültür Mirası Liste'nde bulunan eski şehir meydanında yürüyerek yapılacak panoramik şehir turu ve serbest zaman. Serbest zaman Prag'a hareket. Prag Çek Cumhuriyet'nin başkenti ve en büyük şehridir. Orta Bohemya'da Vltava Nehri'nin üzerinde yer alır. Vlatava Nehri üzerinde tekne turuna katılabilirler. Prag ''Altın Şehir'', ''Doksanların Sol Bankası'', '' Masal Şehri'', ''Şehirlerin Anası'' ve ''Avrupa'nın Kalbi'' gibi isimlerle de anılır. Panaromik şehir turumuz sırasında  Cumhurbaşkanlığı Sarayı, 870 senesinde yapımı bitirilen Arnavut kaldırımlı, koyu geçişlerle ve tarihi kiliselerle dolu bir şehir olarak hala ihtişamını kotuyan Prag Kalesi, St.Vitus Katedrali, dünyaca ünlü yazar Kafka'nın Evi, Jan Hus'un Heykeli, Tyn Kilisesi ve Belediye Binası gibi bir çok eserin bulunduğu Eski şehir meydanı ve güzelliği benzersiz olsun, bir daha yapılmasın diye kralın gözlerini kör ettiği mimarın muhteşem eseri, tarihi 15. yy'a dayanan Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzun sonrasında otele transfer ve yerleşme, konaklama otelimizde. 

6.Gün 15 Ağustos 2020- PRAG
 Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından, Karlovy Vary turumuzu gerçekleştirmek için yola çıkıyoruz. 17.ve 18.Yüzyılda Avrupa sosyetesinin ve Devlet adamlarının en uğrak ve en meşhur şehri olan Karlovy Vary’nin eşsiz tabiatı içinde, yan yana inşa edilmiş onlarca muhteşem sarayı, ATATÜRK’ün 1918 de kaldığı oteli,Dovorak`ın, Mozart'ın Göthe`nin, Beethoven'ın, Puşkin`in evlerini görecek,12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edecek ve kristal, porselen, granat, kehribar taşlarının ve diğer geleneksel çek hediyelik eşyalarının satıldığı fabrika satış mağazalarında alışverişle geçireceksiniz. Dünyanın en sağlıklı kenti olarak bilinen termal kaplıca ve doğal kaynaklarıyla ünlü Karlovy Vary’de yeraltında binlerce mineral yatağı vardır. Yuri Gagarin heykelinin arkasındaki modern binanın içinden çıkan kaynak 20 metre yükseğe fışkırıyor ve dünyadaki en büyük sıcak kaynaklardan biridir. Sıcaklığı 41-72 derece arasındaki suyunun tadı çok özel ve vücutta özel bir etki bırakır. Karlsbad sıcak mineral suyu vücut için gerekli hemen her minareli içerir, iltihabı iyileştirir, sindirim organlarının fonksiyonunu artırır, bağışıklığı artırır, vücudu toksinlerden temizler, vücuttaki enerji üretimini artırır. Otele dönüş,yerleşme ve konaklama.

7.Gün 16 Ağustos 2020- VİYANA
 Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası, Viyana'ya hareket ediyoruz. Viyana'ya varışın ardından panoramik olarak düzenlenecek Viyana şehir turu için hareket. Keltlerin bir yerleşim merkezi olarak kurulan Viyana, Ortaçağda Roma İmparatorluğu'nun taşra şihirlerinden biri haline gelmiş,daha sonra da Roma-Germen İmparatorluğunun bir sınır kenti olmuştur(1976). Babenberger soyunun yönetimi altında 1156 yılından itibaren Bavyera'dan bağımsız olarak Alman İmparatorluğuna bağlı bir dukalık olan Viyana'da Habsburg sülalesi 1273 yılında German krallık, diğer bir deyişle imparatorluk tacını devralmış ve aralıklarla Roma-Germanİmparatorluğu'nun yıkıldığı yıl olan 1806 yılına kadar bu tacı ellerinde tutmuşlardır. Bu durum Viyana'nın 1156 yılından beri Avusturya'nın başkenti olduğu anlamına gelmektedir. Yirminci yüzyılda Viyana iki kez bir Cumhuriyetin parçası olmuş,bu durum yalnız faşist ve rasyonel sosyalist rejimler süresince kesintiye uğramıştır. İkinci Dünya Savaşı'nın sonundan bu yana Viyana gelişerek modern ve dünyaya açık bir metropal olmuştur. Son yy Viyana'nın 2000 yıllık tarihinde ki en uzun barış dönemidir. Viyana’da ilk görülecek yer ünlü Viyana Opera binası, 1365 yılında Herzog Rudolf IV. tarafından kurulan Viyana Üniversitesi ardından yüzyılı aşkın tarihçesi ile ünlü Parlamento Binası, Dünyanın sayısız sanatçısını barındıran Viyana Tiyatrosu ve son olarak Viyana’nın imparatorluk sarayı Holfburg ve Müzeler bölgesinde geziyoruz. Turumuzu takiben otele yerleşme ve konaklama. 

8.Gün 17 Ağustos 2020- HIRVATİSTAN-ZAGREB

 Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından, Hırvatistan’a geçiyoruz. Hırvatistan’ın başkenti Zagreb’e doğru yol alıyoruz. Şehir Turu Zagreb, aynı zamanda eğlenceli hayatı ile de ünlüdür. Zagreb'in görülmesi gereken en önemli yerleri Ortaçağ özellikleri ile Yukarı Şehir (Kaptol) bölgesindedir. Büyüleyici güzellikteki Zagreb'de, öncelikle Mirogoj Park Mezarlığı'nı ve burada bulunan heykelleri, Zagreb Katedralini, Dolac Pazarı'ını, Zagreb'in sembolü St.Mark Kilisesi'ni, Lotrseak Kulesi’ni, St Catherine Kilisesi'ni gezeceğiz. Taş Kapı'da ise dileyen misafirlerimiz dilekleri için mum yakabilirler. Dünya'da sadece Zagreb'te öğle saati Lotrscak tepesinden atılan top ile duyurulmaktadır. At nalı şeklinde birçok güzel parkı ile ünlü olan Zagreb'in en ünlü aynı zamanda da Avrupa'nın en eski parkı olan Maksimir'i gezeceğiz. Arkeoloji Müzesi, Ulusal Müze, Hükümet binaları da göreceğimiz önemli yerlerden bazılarıdır. Otelimize yerleşme ve konaklama. HIRVATİSTAN-ZAGREB  

9.Gün 18 Ağustos 2020- BULGARİSTAN SOFYA
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Sofya’ya doğru yol alıyoruz. Sofya’da ilk yerleşimin M.Ö. 8. yüzyıl civarında Serdi adlı Trakya kabile tarafından kurulduğu düşünülüyor. Daha sonra Roma İmparatorluğu’na dahil olan bölge, bu kabileden dolayı Serdica adıyla anılıyormuş. 1376 yılında buradaki Aya Sofya Kilisesi’nden dolayı halk arasında Sofya olarak anılmaya başlanmış. Sofya’da gezilip görülecek yerler arasında; kentin simgelerinden olduğu kadar dünyanın 2. en büyük Doğu Ortodoks katedrallerinden biri olan Alexander Nevsky Kilisesi, yanındaki Aziz Sofia Kilisesini (Ayasofya), çağlar boyunca yıkıma uğramış ve birçok kez yeniden inşa edilmiş ortaçağ kilisesi St. Nedelya kilisesi, Serdica’nın kalıntıları üzerine inşa edildiği söylenen Aziz George Rotunda Kilisesi, Sofya’da bulunan en eski yapı olma özelliğine sahiptir. UNESCO tarafından koruma altına alınmış olan yapı, dikkat çekici bir mimari yapıya ve kubbesinde birçok farklı zamanda yapılmış olan nefes kesici fresk süslemelere sahiptir. Sofya’nın en zarif, tipik bir Rus kilisesi olarak nitelenen Aziz Nikolas Kilisesi, ülkenin en büyük ve en eski tiyatrosu Ivan Vazov Ulusal Tiyatrosu, Başbakanlık, Parlamento, Sofya Üniversitesi, Parlamentonun bulunduğu meydanın ortasında Rus-Türk Savaşında Bulgaristan’a özgürlüğünü kazandıran Rus İmparatoru 2. Alexander’ın onuruna dikilmiş olan Tsar Osvoboditel, Sofya’nın merkezindeki tek cami olan Banya Bashi Camii (Kadı Seyfullah Efendi Camii), eski Kraliyet Sarayı şimdilerde ise Ulusal Kültür Sarayı görülecek yerler arasındadır. Sofya gezimiz sonrasında Türkiye’ye dönüşe geçiyoruz. Akşam saatlerinde gümrük kapısına geliyoruz. Önce Bulgaristan daha sonra Kapıkule Türk Sınır kapısındaki pasaport, gümrük işlemleri sonrasında Türkiye'ye giriş yapıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki turumuzda yeniden görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

TÜM EKSTRA TURLAR

Çiğan Gecesi-40 euro, Estergom Kalesi turu Yemekli-40 euro, Tuna Nehri üzerinde tekne turu-20 euro, Vlatava  Nehri üzerinde tekne turu Açık büfe yemekli 1 içki dahil-35 euro, Karlovy Vary turu-35 euro, Yerel rehberliik hizmetler, sınır ve şehir vergileri-29 euro 

TOPLAM = 199 € 

 

Fiyata Dahil Hizmetler

*7 gece, 3 veya 4 yıldızlı hotellerde konaklama
-1 gece Belgrad'a oda kahvaltı konaklama
-2 gece Budapeşte’de oda kahvaltı konaklama
-2 gece Prag’da oda kahvaltı konaklama
-1 gece Viyana'da oda kahvaltı konaklama
-1 gece Zagreb'de oda kahvaltı konaklama
*7 sabah kahvaltısı
*Mercedes Lüks Otobüslerle Ulaşım
*Araç içi ikramlar 
*Çevre gezileri
*Profesyonel Türkçe-İngilizce Rehberlik Hizmetleri
*Otel Konaklama Vergisi ve Otoban Geçişleri 
*1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası
*Çorlu Travel Refakati

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*Vize işlem Ücreti 135 €uro (İstanbul ve Ankara’dan alınacak olan vizelerin fiyatı değişiklik gösterebilir.) 
*Zorunlu Seyahat Sigortası-15 €, 65 yaş ve üstü için 20 € (Vizesi olanlar, AB ülke vatandaşı ve Yeşil Pasaport sahipleri için)
*Tüm Öğlen ve Akşam Yemekleri
*Özel Harcamalar
*Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar 
*Müze ve Ören Yeri Girişleri
*Yurtdışı Çıkış Pulu (50 TL)
*Ekstra turlara katılmayan misafirlerimiz, otelde zamanlarını değerlendirebilirler.  

Tur Fiyatları

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
10.08.2020599.00799.00 599.004 - 11 Yaş 550.00Taksitler »

1.Ek Bilgiler

Ulaşım Araçları

Mercedes Travego: 46+1+1 koltuklandırma, ABS, ASR, USB ile şarj girişi, klima, koltuk arkası tv, bazılarında internet, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI;

  Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.

2.İptal Şartları

 • Ön ödeme tutarı kayıt tarihinde rezervasyon bedelinin minimum % 50’dir. Turun hareket tarihinden 30 gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir. 
 • Rezervasyon aşamasında ödemenin %50'si alınmaktadır. 
 • Erken rezervasyon kampanyası olan turlarda; önceden haber vermek kaydıyla kampanya şartlarını değiştirme hakkı Çorlu Travel'da saklıdır.
 • Kalan ödemeler 45 gün kala ofisimize yapılmalıdır.
 • Hava muhalefeti nedeni ile olabilecek değişikliklerden, acentemiz sorumlu değildir.
 • Tur kalkmadan 2 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri büromuzdan teyit ediniz.
 • Seyahat sırasında unutulan ve kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. 
 • İptaller son 30 güne kadar yapılmaktadır.
 • Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün sıra atlayarak rotasyon uygulanır. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.
 • Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Çorlu Travel sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Çorlu Travel'in sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
 • Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı olunmasında yarar vardır.
 • Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir gerekli bilgilendirme rehberiniz tarafından yapacaktır.
 • Öğle ve Akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
 • Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
 • Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
 • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. 
 • Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. 0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. 
 • LÜTFEN OKUYUNUZ
 • 1-Rezervasyon esnasında pasaport numaranızı, TC Kimlik numaranızı ve doğum tarihinizi gün, ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.
 • 2-Çorlu Travel, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. 
 • 3-Programda belirtilen bütün öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya yol müsaitliğine göre acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir. 
 • 4-Çorlu Travel, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • 5-Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.
 • 6-Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. 
 • 7-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Çorlu Travel sorumlu tutulamaz.
 • 8-Çorlu Travel Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir. Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Çorlu Travel' ın hiç bir sorumluluğu yoktur. Çorlu Travel sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Çorlu Travel herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır. 
 • 9-Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Çorlu Travel sorumlu değildir.
 • 10-Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Çorlu Travel sorumlu tutulamaz. 
 • 11-Tura kayıt olup ödemesini yapan misafirlerimiz tur ile ilgili belirtilen şartları kabul etmiş demektir.
 • 12-Vize alımı konusunda şirketimizin hiçbir sorumluluğu yoktur. Seyahat Acentesi müşteri ve konsolosluk arasında sadece aracıdır.
 • 13-Sınır kapılarında pasaport veya liçna kartında çıkan sorunlardan dolayı ÇORLU TRAVEL sorumlu değildir. Tüm sorumluluk misafirin kendisine aittir. Avrupa' da ki otel odaları standartlarından daha küçüktür. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçük olabilir.
 • 14-Turu satın almış olan misafirlerimiz web sitemizde yer alan kullanım sözleşmemizi kabul etmiş olur. https://www.corlutravel.com/icerik-2570027-konaklama_tur_kayit_sozlesmesi.html

3.Vize Bilgileri

ORTA AVRUPA TURU HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZTur Bilgileri

Benzer Turlar

ROMANYA ve BULGARİSTAN TURU

ROMANYA ve BULGARİSTAN TURU

3 GECE-4 GÜN

31.07.2020

159.00

ORTA AVRUPA TURU

ORTA AVRUPA TURU

9 GECE-8 GÜN

10.08.2020

599.00

YUNANİSTAN MİDİLLİ ADASI TURU

YUNANİSTAN MİDİLLİ ADASI TURU

4 GECE-3 GÜN

13.08.2020

200.00

BÜYÜK BALKAN RÜYASI TURU

BÜYÜK BALKAN RÜYASI TURU

8 GECE-7 GÜN

21.08.2020

399.00

GÜNÜBİRLİK THASSOS TURU

GÜNÜBİRLİK THASSOS TURU

Günü Birlik

22.08.2020

45.00

YUNANİSTAN JUMBO AVM-DEDEAĞAÇ-AYA YORGİ TURU

YUNANİSTAN JUMBO AVM-DEDEAĞAÇ-AYA YORGİ TURU

Günü Birlik

10.10.2020

50.00

YUNANİSTAN-MAKEDONYA-KOSOVA-BULGARİSTAN TURU

YUNANİSTAN-MAKEDONYA-KOSOVA-BULGARİSTAN TURU

4 GECE-5 GÜN

28.10.2020

199.00

KIBRIS TURU

KIBRIS TURU

3 GECE-4 GÜN

16.11.2020

1900.00 TL

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2