Vize


 1. Vize Hizmetleri
  Corlu Travel seyahat acentası Yurtdışı departmanı; uzman kadrosu ile Uçak biletleri, Vize İşlemleri ve Tüm Dünyada otel rezervasyonları konusunda faaliyet göstermektedir.

  Travel Terminal; Yurtdışı Seyahatlerinizde, uçak biletleri, vize işlemleri, otel rezervasyonları gibi profesyonel bilgi gerektiren hizmetleri sizin için zahmetsizce hazırlar. Seyahatlerin en zor kısmı olan vize işlemlerinde sizleri yormadan, hızlı ve güvenli hizmet üretmek Seyahat Danışmanlarımızın ana amacıdır. Siz evinizden, ofisinizden ayrılmadan, işyerinizde masanızdan kalkmadan vizeniz, uçak biletiniz, hatta oteliniz bile hazır edilerek size en kısa sürede ulaştırılmaktadır.

  Seyahatinizin gerçekleşmesi için; güvenilir bir seyahat markası olarak, bilgili ve tecrübeli seyahat danışmanlarımız ile size hizmet vermekten mutluluk duyarız. Türkiye'nin her iline, her ilçesine, her köyüne aynı kalitede ve tecrübede seyahat hizmeti sağlamayı başaran bir seyahat merkezi ile çalışma ayrıcalığını yaşamanızı tavsiye ederiz. 

  Travel Terminal'in yurt dışı seyahat pazarında izlediği yönetim ve kalite standartları oldukça yüksek olup, farklı kurumlar ile karşılaştırılması söz konusu değildir. Alt yapı yatırımları ve hizmet kalitesi yüksek fakat hizmet bedelleri bu kadar ekonomik başka bir örnek şirket ülkemizde faaliyet göstermemektedir. Kendi tarzını ve hizmet standartını yaratan, sektöründe örnek alınan bir marka ile çalışmaktan keyif alacağınıza eminiz.

  Sizin için çalışan, konusunda uzman ...

  Vize Hakkında Bilgiler
  1.VİZE NEDİR ?
  Vize, bir devletin ülkesine seyahat edecek bir yabancının pasaportuna koyduğu ve bu yabancının ülkesine girebileceğini gösteren bir kayıttır.

  2.VİZE NEREDEN ALINIR ?
  Vizeler, seyahat edilecek ülkenin, Büyükelçilik veya Konsolosluklarından alınır.

  3.VİZE ALIRKEN, HANGİ BELGELER İSTENİR?
  Vize başvurusunda istenilen belgeler ülkeden ülkeye, seyahat amacına veya başvuranın pasaportunun türüne (diplomatik, hizmet, hususi, umuma mahsus pasaport veya seyahat belgesi) ve hatta zamandan zamana büyük değişiklikler gösterebilmektedir. 

  Vize hakkında detaylı bilgiler için Tıklayınız... 

  Vize Rejim Tablosu
  Türkiye Cumhuriyeti pasaportu kullanan vatandaşlarımız için tüm dünya ülkelerinin vize uygulamalını bu bölümde görebilirsiniz.

  Ülkelerin vize uygulaması, pasaport türüne, vize tipine göre değişkenlik göstermektedir. Bu bölümde ülkelerin T.C. pasaportları için Turistik amaçlı seyahatlerde uyguladığı vize rejimleri yer almaktadır.

© 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2

0 282 654 95 95